You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Salon Groomerski - groomer

Umów wizytę: +48 519 304 102

Nasz salon jest wyposażony w profesjonalny sprzęt do strzyżenia i pielęgnacji zwierząt posiadających zarówno długą jak i krótką sierść. Przed każdym zabiegiem narzędzia są dezynfekowane i sterylizowane, aby uniknąć przenoszenia chorób zakaźnych. Jako salon położony w Przychodni weterynaryjnej stawiamy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Dzięki dobrej organizacji pracy każdy zwierzak przechodzi bezpłatne badanie kliniczne przeprowadzone przez dyżurującego lekarza weterynarii, a o jego wynikach zostaną Państwo powiadomieni podczas odbioru zwierzęcia.

W przypadku zauważenia nieprawidłowości podczas badania, lekarz weterynarii dobiera odpowiednie kosmetyki, których należy użyć przy danym schorzeniu, a co za tym idzie wykonujemy kąpiele zarówno pielęgnacyjne jak i lecznicze.

W przypadku kłopotów z transportem zwierzęcia do salonu możliwy jest jego odbiór i późniejsze przywiezienie do domu przez naszego pracownika.

Nasze usługi obejmują:

  • strzyżenie,
  • kąpiele pielęgnacyjne i lecznicze,
  • rozczesywanie kołtunów,
  • czyszczenie uszu,
  • trymowanie,
  • korekcję pazurów,
  • czyszczenie zębów bez narkozy,

Pierwsza wizyta w salonie groomerskim

Pierwsza wizyta u psiego fryzjera zalecana jest nie wcześniej niż po ukończeniu przez psa 6 miesiąca życia. Zachęcamy jednak, aby już w wieku 4 – 5 miesięcy pojawić się, aby zacząć przyzwyczajać zwierzę do zabiegów pielęgnacyjnych. Pierwsze takie wizyty trwają kilkanaście minut. Zwierzę jest wielokrotnie nagradzane podczas czesania, przyzwyczaja się do dźwięku pracujących nożyczek, czy maszynek do strzyżenia. Zależy nam, aby wyrobić u niego dobre wspomnienie związane z wizytą w naszym salonie. Dzięki temu kolejne wizyty będą przyjemniejsze, a samo strzyżenie przebiegnie sprawniej i nie będzie wiązało się ze zwiększonym stresem.

Na wszystkie zabiegi obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminów pod nr:
+48 519 304 102

Powrót do poprzedniej strony