You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Pogotowie weterynaryjne w Rudzie Śląskiej

nagłe wypadki +48 576 997 964

Przychodnia weterynaryjna VETICUS

Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka ciąży na nas, weterynarzach. Dlatego z oddaniem zajmujemy się powierzonymi nam zwierzętami. Nasze pogotowie weterynaryjne w Rudzie Śląskiej cieszy się zaufaniem właścicieli mniejszych i większych pupili.

W trosce o zdrowie Waszych czworonożnych przyjaciół zajmujemy się zarówno profilaktyką, edukując korzystających z naszych usług klientów, jak i profesjonalnym stawianiem diagnozy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym sprawne przeprowadzenie badań i korzystamy z nowoczesnych technik terapii.

Nasze pogotowie jest miejscem, w którym Wasz pupil jest najważniejszy. Praca jest dla nas realizacją powołania do ratowania zwierząt, dlatego w nagłych wypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji również po godzinach otwarcia naszej przychodni weterynaryjnej.

Warto wybrać nasz gabinet weterynaryjny

Jesteśmy doświadczonymi weterynarzami, którzy z pasją poświęcają się wykonywanej pracy. Ponadto nieustannie uzupełniamy swoją fachową wiedzę, uczestnicząc w dodatkowych szkoleniach i sympozjach naukowych. Dlatego właśnie warto zaufać prowadzonemu przez nas gabinetowi weterynaryjnemu w Rudzie Śląskiej. Odznaczamy się profesjonalizmem i nieustannym zaangażowaniem, zapewniając kompleksową opiekę powierzonym nam zwierzętom.

Gabinet jest wyposażony w profesjonalny sprzęt weterynaryjny, który ułatwia trafne diagnozowanie, a tym samym wczesne rozpoczęcie właściwego leczenia. Dysponujemy również salą zabiegową, umożliwiającą przeprowadzenie rutynowych i specjalistycznych zabiegów chirurgicznych.

Dobre samopoczucie i zdrowie Waszych pupili jest dla nas najważniejsze. Ciesząc się zasłużoną renomą, z oddaniem i wyczuciem zajmujemy się naszymi pacjentami. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, starając się, aby wizyta w gabinecie weterynaryjnym była dla niego jak najmniej stresująca.

Powrót do poprzedniej strony