You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kilka słów o nas

Zapraszamy do obejrzenia naszej przychodni

Zespół Przychodni weterynaryjnej VETICUS jest dumny, że może służyć Waszym podopiecznym we wszystkich kwestiach związanych z pielęgnacją i leczeniem Waszych zwierząt. Przychodnia została założona w 2017 r. przez lek. wet. Tomasza Senderowskiego, który jest pasjonatem w swojej dziedzinie. Połączenie determinacji, pasji i dobrego wyposażenia pozwala nam dostarczać usługi na bardzo wysokim poziomie.

Nasz zespół jest zdeterminowany do edukacji naszych klientów w jaki sposób utrzymać ich podopiecznych w dobrym zdrowiu przez długie lata. Stajemy naprzeciw Waszym potrzebom, rozumiemy je i stajemy im naprzeciw. Personel Przychodni weterynaryjnej VETICUS stara się być zawsze na bieżąco z najnowszą wiedzą na temat diagnostyki, leczenia i profilaktyki zwierząt. Stawiamy rozwój jako priorytet w ciągłym udoskonalaniu naszej pracy.

Jesteśmy tu dla Was

Program lojalnościowy

Jest nam bardzo miło, że darzycie nas tak olbrzymim zaufaniem! Ponieważ wielu z Was odwiedza nas regularnie, każdy z Was otrzyma od nas kartę lojalnościową.

Czytaj więcej
Sklep zoologiczny

W trosce o Wasze zwierzaki sklep prowadzi sprzedaż artykułów pielęgnacyjnych i leczniczych, karm, zabawek, klatek i ich wyposażenia. Zaopatrzysz się tu w karmy specjalistyczne i bytowe.

Czytaj więcej
Salon Groomerski

Veticus - fryzjer jest profesjonalnym salonem groomerskim. Posiadamy szeroki wachlarz usług pielęgnacyjnych dla Waszych zwierzat.

Czytaj więcej
Wykłady edukacyjne

Od początku istnienia Przychodni współpracujemy z uczniami Rudzkich szkół. Co jakiś czas odbywają się bezpłatne wykłady dla klientów naszej przychodni.

Czytaj więcej

Rekomendacje

Co o nas mówią w internecie?

Polecam usługi weterynaryjne Pana Doktora wszystkim zwierzakom i ich dwunożnym przyjaciołom! Trafilam z moją ukochaną Arią do Pana Doktora w bardzo ciężkim momencie: pies leciał z nóg, słabe tętno i ledwo bijące serce. Po badaniach i wdrożeniu leczenia, pod kątem chorego serca, Aria odzyskała radość życia, a ja razem z nią. Pan Doktor ma bardzo empatyczne podejście do swoich pacjentów i omawia przypadek z właścicielem. To bardzo cenne!

Natalia Szweda

Klientka

Dziękujemy za uratowanie naszego psa! polecam w 100%. Weterynarzowi naprawdę zależy na zwierzętach a nie na zdzieraniu kasy z klientów.

Kassandra Motyl

Klientka

Profesjonalnie, spokojnie i rzeczowo. Z cała pewnością polecam. Można płacić karta a to jest ogromny plus. Do tego na miejscu sklep zoologiczny i fryzjer dla piesków.

Ewa Winczek

Klientka

Nasz personel

Zaopiekujemy się Twoim zwierzęciem jak swoim własnym