You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Usługi weterynaryjne w Rudzie Śląskiej

Przychodnia weterynaryjna VETICUS oferuje usługi weterynaryjne. W Rudzie Śląskiej jest zlokalizowany nasz gabinet, ale zajmujemy się również pacjentami z Chorzowa, Katowic, Gliwic, Siemianowic, Świętochłowic, Tychów czy Mikołowa. Świadczymy kompleksowe usługi weterynaryjne, których celem jest zapewnienie zdrowia i dobrej kondycji zwierząt. Wykonujemy badania profilaktyczne, diagnozujemy i leczymy zwierzęta. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne i prowadzimy konsultacje dermatologiczne psów i kotów. Zapewniamy wsparcie dotyczące właściwej pielęgnacji zwierząt, a także pomoc w zakresie doboru odpowiedniej diety i suplementów. Wykorzystujemy najnowsze technologie, narzędzia i metody, aby zapewnić jak najlepszą opiekę i skuteczne leczenie zwierząt. W naszej przychodni skorzystać można również z usług groomerskich.

Oto niektóre z naszych usług

MediRaty
Ubezpieczenia Generali

Inne usługi

Salon groomerski

Salon fryzjerski dla psów oferuje:
- kąpiele pielęgnacyje,
- kąpiele lecznicze,
- strzyżenie,
- korekcję pazurów.

I inne...

Sklep zoologiczny

W sprzedaży posiadamy:
- karmy renomowanych firm,
- smycze,
- artykuły pielęgnacyjne
- transportery, legowiska,

I inne...

Wykłady edukacyjne

Od początku istnienia Przychodni współpracujemy z uczniami Rudzkich szkół.
Co jakiś czas odbywają się bezpłatne wykłady dla klientów naszej przychodni.

Dowiedz się wiecej

Pierwsza wizyta

u lekarza werynarii

Przychodnia weterynaryjna VETICUS

Pierwsza wizyta w gabinecie weterynaryjnym z młodym pieskiem czy kotkiem jest wizytą szczególną. Zwykle towarzyszy jej mnustwo pytań odnośnie zachowania, dojrzewania czy opieki nad Waszym nowym domownikiem.

Podczas takiego spotkania wasz pupil zostanie dokładnie zbadany. Ocenimy jego kondycję, stan skóry, sierści i zębów. Osłuchamy jego płuca i serce, zbadamy brzuch, sprawdzimy temperaturę i zważymy. Na koniec sprawdzimy jego dokumentację medyczną, którą otrzymali Państwo od hodowcy bądź założymy książeczkę zdrowia i ustalimy harmonogram dalszych zabiegów profilaktycznych.

Uważamy, że najważniejsze dla zdrowia zwierzęcia jest odpowiednia edukacja właścicieli dlatego w gabinecie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości niezależnie ile czasu będziemy na to potrzebować.

Zapraszamy do artykułu:
Jak kupić zdrowego psa?